GRAVITY VOID 22/23

• zároveň ale dobre podržia pri náklone vpred
    • viac miesta na prsty je celkom zábava
    • šnurovacia klasika nikdy nesklame
    • na šírku jemne viac priestoru pre chodidlo, než je nutné

Boty som kúpil pre syna. Prešvihli sme predstavu o veľkosti (43 vs 42) a boty skončili u mňa. Jazdil som ich 1 deň a konštatujem, že sú na vysokej úrovni, bez problému môžu konkurovať kvalitou svetovým značkám, ktoré predávajú boty aj 3x drahšie, pričom kvalitu a konštrukciu týcho svetových značiek by som dnes nazval pretechnizovaný čínsky odvar. Získal som dojem, že Gravity robí poctivú robotu. Decká mali postupne štvoro šnurovacích Gravity bôt, úroveň vždy prekvapivo vysoká.

Určenie
unisex

Pánske snowboardové topánky Gravity Void Void sú snowboardové topánky dizajnované pre začínajúcich či rekreačných jazdcov, ktorým poskytnú potrebnú podporu a odolnosť. Vnútorná topánočka je vybavená samostatným uťahovaním pre presný fit a výplňou Ankle Support, ktorá pomáha fixovať členok a zamedzuje tak kĺzaniu päty. Topánky sa uťahujú pomocou klasických šnúrok s kovovými háčikmi. Pokiaľ hľadáte kvalitné, super odolné a cenovo dostupné topánky na zjazdovku a do parku, Void sú jasnou voľbou. Špecifikácie - Rubber + EVA Outsole - topánky majú vysoko účinný protišmykový vzor, ktorý v kombinácii s oderuvzdornou gumou poskytuje vyššiu trvanlivosť podrážky a perfektnú priľnavosť. - Ankle Support - vďaka fixačným výplniam okolo členku je noha v topánke dokonale usadená a nedvíha sa pri jazde päta. - 3D Molded Tongue - anatomicky tvarovaný 3D jazyk presne kopíruje nohu a zaručuje tak celodenné pohodlie. - Flexible Cuff - mäkká a ohybná manžeta zaručuje flexibilitu a pohodlie. - New Stretch Link Design - pružný panel medzi hornou a spodnou časťou topánky v oblasti členku umožňuje prirodzený ohyb nohy. - Long Lasting Shell - zvršok topánok je zhotovený zo syntetických materiálov, ktoré sú odolné proti oderu a opotrebovaniu, zaručujú dlhú životnosť topánok. - Comfort Liner - pohodlná vnútorná vložka so samostatným rýchlym uťahovaním. - Standard Lacing - klasické šnurovanie pomocou šnúrok s kovovými háčikmi.

Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 633 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt